مقالات و رویدادهای نوین چوب خوزستان

مدیرعامل بانک تجارت: استفاده از نیروهای بومی یکی از دلایل موفقیت شرکت نوین چوب است

دکتر اخلاقی گفت: استفاده از ظرفیت های داخلی و نیروهای بومی یکی از دلایل موفقیت گروه صنعتی نوین چوب خوزستان است.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی نوین چوب خوزستان، همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ایران، دکتر هادی اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت ایران در جریان بازدید از کارخانجات گروه صنعتی نوین چوب خوزستان از نزدیک در جریان پروژه های تولیدی و توسعه این شرکت قرار گرفت.

مدیرعامل بانک تجارت ایران در جریان این بازدید، بهره مندی از ظرفیت داخلی با اتکا به نیروهای فنی و بومی خوزستان را یکی از دلایل موفقیت مجموعه نوین چوب خوزستان دانست و گفت: افزایش ظرفیت تولید گروه صنعتی نوین چوب خوزستان افتخاری برای کشور به ویژه استان خوزستان است.

دکتر اخلاقی با حضور در خط تولید ام دی اف خام گروه صنعتی نوین چوب خوزستان از نزدیک در جریان پیشرفت این پروژه بزرگ قرار گرفت و بیان کرد: در گذشته بسیاری از نیاز ها از طریق واردات انجام می شد اما با تکمیل خط تولید ام دی اف خام این زنجیره ارزشمند با تکیه بر ظرفیت های داخلی تامین خواهد شد.

مدیرعامل بانک تجارت ایران با اشاره به حمایت سیستم بانکی کشور از مجموعه های تولیدی، گفت: بانک تجارت از سابق در خدمت مجموعه فاخر نوین چوب بوده است و امیدواریم که در تحقق اهداف برنامه ریزی شده و به دست آوردن دستاوردهای ارزشمند در کنار این مجموعه باشیم.

مدیرعامل بانک تجارت ایران در پایان خاطر نشان کرد: افتخار می کنیم به عنوان شریک تجاری و استراتژی در کنار مجموعه نوین چوب هستیم و امیدواریم که بانک تجارت در کنار مجموعه نوین چوب بتواند از خروج ارز از کشور جلوگیری کند.

تصاویر بیشتر از حضور دکتر هادی اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت ایران در نوین چوب خوزستان:

دکتر هادی اخلاقی در نوین چوب خوزستان

دکتر هادی اخلاقی در نوین چوب خوزستان

دکتر هادی اخلاقی در نوین چوب خوزستان

دکتر هادی اخلاقی در نوین چوب خوزستان

 

نام
ایمیل
نظر