مقالات و رویدادهای نوین چوب خوزستان

ترکمنستان

چیزی که باعث شده ترکمنستان هم طراز کشورهای پیشرفته قرار بگیرد معماری داخلی و خارجی ساختمان های شهر است ،ترکمنستان با استفاده از رنگ های متنوع ام دی اف نوین چوب خوزستان فضایی زیبا به مانند نمایشگاه را به خانه خود میبرد.

ایران و ترکمنستان دارای بیش از ۱۰۰۰ کیلومتر مرز مشترک هستند. دو کشور دارای روابط خوبی بعد از استقلال ترکمنستان از اتحاد جماهیر شوروی در سال ۱۹۹۱ هستند. ایران جزو اولین کشورهایی بود که استقلال ترکمنستان را برسمیت شناخت. از آن به بعد دو کشور روابط خوبی داشته و در زمینه اقتصادی، حمل و نقل، پیشرفت‌های زیربنایی و انرژی روابط خوبی داشته‌اند.ترکمنستان بدلیل ساخت و ساز های جدید در کلیه شهرها ، دارای بافت جدیدی است ، ساکنین خانه های جدید درترکمنستان بدلیل پیشرفت بافت شهری خواستار معماری جدید و مدرن برای آشپزخانه های خود هستند، که نوین چوب خوزستان با دارا بودن مجموعه کاملی از ورق های ام دی اف ملامینه ، ورق های هایگلاس و صفحات لبه گرد در طرح ها و رنگ های متنوع این کار را برای مردم عزیز ترکمنستان آسان کرده است.

ورق های نوین چوب خوزستان کمک شایانی در ساخت و ساز منازل مسکونی کرده است . اگر سازنده، طراح ،معمار و یا پیمانکار هستید متخصصان و کارشناسان ما ، میتوانند مشاوره های تاثیر گذار کاری و اقتصادی خوبی به شما پیشنهادکنند.

نوین چوب خوزستان به عنوان یک متخصص ، طراح و خلاق ، محصولات خود را یکی از مناسب ترین متریال ها در زمینه دکور های داخلی از جمله کابینت ،کمد دیواری ، کتابخانه ، اتاق های کنفرانس ، رختکن و ... می داند. که شما می توانید با امکاناتی که نوین چوب خوزستان به شما می دهد خانه خود را به یک نمایشگاه زیبا تبدیل کنید.

جناب آقای حمدانی با هدف و فکر به قرار دادن یک سبد کامل برای هر خانواده ترکمن ، تولیدات نوین چوب خوزستان را در زمینه تولید ورق های ام دی اف ملامینه ، صفحات لبه گرد ، ورق های هایگلاس در ابعاد و رنگ های متنوع و متناسب با هر سلیقه ای پیش می برد تا بهترین ها را برای شما در آشپزخانه ، اتاق ها ، نشیمن و جاهای دیگر منزل داشته باشید.

مشتریان ما طراحی های زیبا و معماری جدید و مدرن را با کیفیت درجه 1 و قیمت مناسب خواستارند که نوین چوب افتخارمی کند در راستای تحقق این امر از هیچ تلاشی دریغ نکرده و گامی بلند در زمینه تنظیم کیفیت و قیمت در بازار را داشته است و همچنین سربلند است که توانسته در چندین سال پیاپی تندیس و لوح رضایتمندی مشتری ، تندیس تولید نمونه برتر سلولوزی و تندیس طلایی صنعت و معدن را بدست آورد .

  نظرات

نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر