مقالات و رویدادهای نوین چوب خوزستان

عراق

عراق به عنوان شریک تجاری ایران در سال های اخیر بشمار می رود. این کشور بالای 7 % از واردات خود را به صنایع سلولزی و مصالح داخلی و خارجی ساختمان از جمله ام دی اف اختصاص داده است.

عراق بعنوان یکی ازهمسایه های جنوب غرب کشور ، رابطه بسیار نزدیکی با ایران دارد. عراق بدلیل ساخت و ساز های جدید در کلیه شهرها ، دارای بافت جدیدی است که معماری آنها بخصوص در پروژه های آشپزخانه و نمای اتاق ها تشابهی به معماری جنوب کشور ایران دارد.ساکنین خانه های جدید درعراق بدلیل پیشرفت بافت شهری خواستار معماری جدید و مدرن برای آشپزخانه های خود هستند، که نوین چوب خوزستان با دارا بودن مجموعه کاملی از ورق های ام دی اف ملامینه ، ورق های هایگلاس و صفحات لبه گرد در طرح ها و رنگ های متنوع این کار را برای مردم عزیزعراق آسان کرده است.

ورق های نوین چوب خوزستان کمک شایانی در ساخت و ساز منازل مسکونی کرده است . اگر سازنده، طراح ،معمار و یا پیمانکار هستید متخصصان و کارشناسان ما ، میتوانند مشاوره های تاثیر گذار کاری و اقتصادی خوبی به شما پیشنهادکنند.

نوین چوب خوزستان به عنوان یک متخصص ، طراح و خلاق ، محصولات خود را یکی از مناسب ترین متریال ها در زمینه دکور های داخلی از جمله کابینت ،کمد دیواری ، کتابخانه ، اتاق های کنفرانس ، رختکن و ... می داند. که شما می توانید با امکاناتی که نوین چوب خوزستان به شما می دهد خانه خود را به یک نمایشگاه زیبا تبدیل کنید.

جناب آقای حمدانی با هدف و فکر به قرار دادن یک سبد کامل برای هر خانواده عراقی ، تولیدات نوین چوب خوزستان را در زمینه تولید ورق های ام دی اف ملامینه ، صفحات لبه گرد ، ورق های هایگلاس در ابعاد و رنگ های متنوع و متناسب با هر سلیقه ای پیش می برد تا بهترین ها را برای شما در آشپزخانه ، اتاق ها ، نشیمن و جاهای دیگر منزل داشته باشید.

مشتریان ما طراحی های زیبا و معماری جدید و مدرن را با کیفیت درجه 1 و قیمت مناسب خواستارند که نوین چوب افتخارمی کند در راستای تحقق این امر از هیچ تلاشی دریغ نکرده و گامی بلند در زمینه تنظیم کیفیت و قیمت در بازار را داشته است و همچنین سربلند است که توانسته در چندین سال پیاپی تندیس و لوح رضایتمندی مشتری ، تندیس تولید نمونه برتر سلولوزی و تندیس طلایی صنعت و معدن را بدست آورد .

                                                
 
  نظرات

نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر